Львів’янам і переселенцям зі сходу України пропонують гранти на розвиток власного бізнесу

17:10 14 вересня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Проект підтримки малого бізнесу у Львові «Міграція для загального блага» в інтернет-мережі «Facebook»

ГО «Клуб Ділових Людей» розпочинає за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та «UKaid» проект підтримки малого бізнесу у Львові «Міграція для загального блага».

Завдяки проекту підтримки малого бізнесу «Міграція для загального блага».понад 200 львів’ян та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові, отримають можливість здобути нову професію, заснувати та розвинути власний бізнес. Проект передбачає кілька етапів, у межах яких дводенні тренінги, приватні консультації, написання, захист бізнес-планів та заявок на курси перекваліфікації. Завершальний етап передбачає виділення грантів для учасників – від $500 до $2500.

Керівник проекту Христина Яблонська відзначила: «Мета проекту – допомогти учасникам визначитися з векторами майбутньої діяльності та надати потрібні знання для старту чи розвитку свого бізнесу».

Після завершення етапу відбору всіх учасників розділять на групи трьох напрямків: 

«Профорієнтація» (для тих, хто бажає отримати нові знання щодо пошуку роботи, здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію); «самозайнятість» (для учасників, які вже розпочали власний проект або хочуть стартувати з власним бізнесом).

«мікропідприємництво» (для підприємців, які хочуть розширювати власний бізнес). Навчальні тренінги та консультації проводитимуть за темами і у форматах, які найбільше підходять потребам та очікуванням кожної з груп.

Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно заповнити коротку заявку, пройти співбесіду та надати копії всіх потрібних документів. Участь у проекті є безкоштовною та можливою для тих осіб, які ще не отримували фінансової допомоги від МОМ. 

Координатор проекту Михайло Ткач розповів: «Серед тих, хто вже подав заявки на участь – майбутні підприємці з ідеями розвитку ринку послуг та агробізнесу. Також багато переселенців, які планують створювати бізнеси на основі традицій свого регіону: заклади місцевої кухні, виробництво традиційної випічки тощо. Серед осіб, які планують перекваліфіковуватися чи змінювати професію, найпопулярніші напрямки – перукарство та кравецьке ремесло. Багато хто подає заявки на вивчення іноземних мов, курси водіння тощо. Важливо, що кожен з учасників знає, як ці знання використовуватиме у майбутньому». 

Заявки на проект приймають до 12:00 17 вересня 2015 року. Дізнатися про проект більше: http://bc-club.org.ua/mom.html.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу