«Львіввугілля» припинило роботу через коронавірус

14:45 18 березня 2020 р.

  • 0


Фото: syla.news

Держпідприємство «Львіввугілля» припинило роботу через коронавірус.

У держпідприємстві «Львіввугілля» повідомили: «Оскільки неможливо забезпечити реалізацію рішень уряду щодо протидії короновірусу в умовах ведення виробничої діяльності, а головне – це здоров’я і життя працівників, роботу усіх відокремлених підрозділів вирішили припинити, шахти перевести на режим підтримки життєдіяльності. Кожен відокремлений підрозділ оперативно складає список необхідних для чергового режиму працівників, решта – у оплачувані (за наявності) відпустки з 18 березня до 3 квітня 2020 (на час карантину)».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині створили Координаційний штаб зі запобігання розповсюдженню коронавірусу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка