«Львівтеплоенерго» подає тепло до 18 медичних і 12 освітніх закладів

12:17 30 березня 2024 р.

Фото до новини

Також працює опалення в оранжереї на вулиці Пекарській, 71.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com. Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на сьогодні, на основі листів-звернень, підприємство подає тепло до 31 бюджетної установи. Найбільше звернень скерували медичні заклади.

«Від четверга, 28 березня, ми призупинили подачу опалення до усіх наших споживачів. Натомість бюджетні установи можуть скеровувати звернення, на основі яких до їхніх установ подачу тепла буде відновлено. Це фактично щорічна практика роботи. Відтак, бюджетні установи про це знають, і ті, кому опалення потрібне, надсилають свої звернення.

Станом на сьогодні опалення подаємо до 31 бюджетної установили. Найбільше звернень маємо від медичних закладів – це 18. Також 12 звернень маємо від освітніх закладів – школи і садочки. А також опалення подаємо до оранжереї на вул. Пекарська, 71», - повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Завершення опалювального сезону відбувається якщо впродовж трьох діб середньодобова температура є понад 8 градусів тепла.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів