Львівський університет внутрішніх справ купить 2,5 тонни масла за ціною, що перевищує ринкову

20:55 31 березня 2023 р.

Фото до новини

Львівський державний університет внутрішніх справ визначився з постачальником вершкового масла до кінця поточного року.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com. 

За результатами проведених відкритих торгів з особливостями університет підписав 31 березня договір з ТОВ «Західна регіональна компанія», зобов’язавшись платити за кілограм масла 340,8 грн, що значно дорожче середньоринкових показників.

Оголосивши на початку березня проведення відкритих торгів Львівський державний університет внутрішніх справ планував загалом придбати 2500 кг масла. «Західна регіональна компанія» прийшла на торги з ціновою пропозицією у 852 тис. грн, що дорівнює встановленій замовником очікуваній вартості. Мова йде про постачання вершкового масла 72,6% жирності виробництва ТОВ «Молочна компанія «Галичина».

При цьому сама «Галичина» також доволі активно бере участь у публічних закупівлях, поставляючи свою продукцію бюджетним замовникам значно дешевше. Наприклад, за свіжим контрактом з відділом освіти Буської міськради компанія постачатиме таке ж масло по 249 грн/кг.

Ринкова ціна масла також суттєво відрізняється від того, що платитиме Львівський державний університет внутрішніх справ. На «Шуварі» за кілограм такого масла просять 242,5 грн, на Prom можна знайти пропозиції по 270 грн/кг, а в інтернет-магазині «Рудий кекс» зі Стрия по 255 грн/кг.

Враховуючи наявні ціни можемо констатувати, що підписавши договір з «Західною регіональною компанією», Львівський державний університет внутрішніх справ переплатить понад 200 тис. грн. Очолює університет 45-річний ректор Роман Благута.

Єдиним власником та керівником створеної у жовтні 2021 року ТОВ «Західна регіональна компанія» є львів’янин Юрій Бас. Лише за останні кілька місяців ця компанія була неодноразово помічена на завищенні цін на продукти для замовників Львівщини.

За два з половиною роки ТОВ «Західна регіональна компанія» встигла укласти через систему Prozorro вже понад 1300 договорів загальною вартістю понад 150 млн грн.

Убивство курсанта у Львівському університеті внутрішніх справ: реакція керівництва

Міноборони закуповує для військовослужбовців яйця по 17 грн і картоплю - по 22 грн

Заступника міністра оборони затримали за 149 мільйонів гривень розтрати пального

Міноборони закуповуватиме сухпай нового зразка

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини