Львівський бронетанковий завод виготовить нову партію «Дозорів»

13:00 2 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: unian.net

В «Укроборонпромі» запевнили, що колектив львівського підприємства отримав 100% завантаження роботою і гарантію зайнятості у 2017 році, що дозволяє уникнути вимушених відпусток і в повному обсязі завантажити виробничі потужності ЛБТЗ.

Державний концерн «Укроборонпром» виготовить нову партію з десятків бронемашин «Дозор-Б» для української армії завдяки фінансуванню в рамках державного оборонного замовлення держпідприємства «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ). Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в «Укроборонпромі», де також поінформували: «Підготовлені у 2016 році виробничі потужності та технологічний процес дозволяє виготовляти «Дозори-Б» вже серійно».

«Фінансування «Львівського бронетанкового заводу» стало можливим завдяки оперативним рішенням Президента Петра Порошенка, Прем‘єр-міністра Володимира Гройсмана, секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова, міністра оборони УСтепана Полторака, депутатів Верховної Ради та голови Львівської ОДА Олега Синютки. У п’ятницю, 27 січня, відбулося засідання РНБО, а вже в понеділок підприємство отримало підтвердження замовлення», – зазначено також у повідомленні «Укроборонпрому».

«Колектив львівського підприємства, який зараз налічує майже 900 працівників, отримав 100% завантаження роботою та гарантію зайнятості у 2017 році. Це дозволяє уникнути вимушених відпусток та в повному обсязі завантажити виробничі потужності  «Львівського бронетанкового заводу», – запевнили також в «Укроборонпромі».

«Це відобразиться не тільки на самому заводі, а й на цілому комплексі суміжних підприємств всієї України. У кооперації виробництва «Дозору» задіяно 17 підприємств-учасників концерну та 86 інших вітчизняних підприємств різних форм власності. Завдяки оперативній координації всіх гілок влади, а також відповідним рішенням керівництва України та Львівської області, першій українській бронемашині «Дозор-Б» – бути у військах!», – повідомили також сьогодні, 2 лютого, в прес-службі «Укроборонпрому».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів