Львівському онкоцентру повертають податки зі Старого Самбора

08:23 16 квітня 2020 р.

Старосамбірська районна рада, вчора 15 квітня, прийняла програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» на 2020 рік.

Мова йде про 3,2 млн гривень, які Старосамбірський район - за непублічними домовленостями між обласною і районною радами - має повернути Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центру

Після того, як Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр перереєструвався у Старому Самборі, він почав сплачувати прибутковий податок за місцем реєстрації. Таким чином доходи бюджету Старосамбірського району збільшилися на 6,4 млн грн. Старосамбірська райрада пообіцяла повернути половину цих коштів онкологічному лікувально-діагностичному центру, бо львівська мерія не давала йому ні копійки. Та оскільки тих 6,4 млн були враховані при формуванні бюджету, перед райрадою постало питання: за чий рахунок повертати кошти? На  вчорашній сесії депутати вирішили повернути, наразі, 300 тис грн, обрізавши спортивні заходи і трішки скоротивши бюджет райради.

Сайт Передкарпатська правда, який опублікував повідомлення про це, стверджує на підставі своїх джерел інформації, що в бюджеті Старосамбірської райради приховано 1,2 млн гривень на премії.

З 15 квітня на Львівщині всі ринки повинні припинити роботу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький пояснив своє звернення про "комендантську годину" і сказав, чому ЛОДА не оприлюднює інформацію про місця проживання осіб, у яких виявлено коронавірусну хворобу у Львівській області.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу