Львівські перевізники вимагають перегляду тарифів

11:20 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 807


Фото: inlviv.in.ua

Зі слів керівника Асоціації перевізників, економічно виправданий тариф – дев’ять гривень 20 копійок.

Про це повідомив у четвер, 8 листопада, депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич. за його словами, перевізники вимагають, щоб міська рада переглянула тарифи до 1 грудня, інакше вони або скоротять маршрути, або обмежать графік до 20.00.

Ігор Зінкевич впевнений, що таке різке підняття цін на проїзд у громадському транспорті є недопустимим і безпідставним. Це призведе до ще більшого зубожіння львів’ян й соціальної напруги у місті. Адже цього тижня ми побачили яскравий приклад у Тернополі, де мешканці вийшли на акцію протесту.

Відтак, Ігор Зінкевич застерігає міського голову від вчинення необдуманих кроків та як це вже не раз бувало, підняття цін без жодного покращення у пасажирських перевезеннях. А також вимагає публічних громадських слухань щодо можливого підвищення цін на проїзд у громадському транспорті у Львові й пришвидшення введення електронного квитка.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:34 15 листопада 2018 р.

ЛМР розпочала консультації з громадськістю щодо ціни проїзду в автобусах

Львівська міськрада ініціювала консультації з громадськістю щодо проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 462

15:30 15 листопада 2018 р.

Львівська міськрада не ухвалювала подорожчання проїзду

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, «про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 291

11:15 15 листопада 2018 р.

Український автомобільний форум розпочався у Львові вдруге

Програма другого Українського автомобільного форуму включатиме тематичні дослідження і дискусійні панелі за участю провідних виробників запчастин, які працюють в Україні.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 462

10:45 15 листопада 2018 р.

Депутат Львівської міськради ініціював громадське слухання щодо подорожчання проїзду

Громадське слухання щодо недопущення підняття ціни на проїзд у громадському транспорті Львова без суттєвого покращення якості обслуговування та графіку маршрутів розпочнеться 26 листопада у великій сесійній залі Львівської міської ради о 18.30.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 474

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу