Львівські комунальні підприємства спільно врегульовуватимуть заборгованість

14:20 5 жовтня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Щоб врегулювати заборгованість, три львівські комунальні підприємства і ТзОВ підпишуть меморандум про співпрацю».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 5 жовтня: «Сьогодні під час сесії міської ради погодили підписання меморандуму про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», Львівським комунальним автотранспортним підприємством №1, Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал». За ухвалу проголосувало 45 депутатів».

Директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич розповіла під час розгляду ухвали: «У 2009-2010 році Львівська міська ради придбала у Львівського автобусного заводу на реалізацію програми підготовки міста до Євро-2012 32 автобуси на загальну суму 53 мільйонів 700 тисяч гривень. Станом на сьогодні ми маємо заборгованість перед Львівськими автобусними заводами приблизно 28 тисяч гривень, і станом на сьогодні відкрито чотирри виконавчі провадження про стягнення коштів з Львівського АТП-1. Із зазначених 32 автобусів станом на сьогодні в АТП-1 перебуває 31 автобус. Щодо якості автобусів, то немає жодної підтвердженої задокументованої інформації, що ці автобуси не відповідали вимогам якості».

Гелена Пайонкевич також розповіла: ТзОВ «Львівські автобусні заводи» уклало договір-факторингу з факторинговою компанією «Оптимум фактор». Станом на зараз зафіксована заборгованість АТП-1 в сумі мільйонів гривень. З них виконавчою службою було стягнуло п’ять мільйонів гривень для погашення заборгованості по заробітній платі колишнім працівникам автобусного заводу. Залишається решта суми. Відповідно, ця компанія пропонує в сумі сплачених коштів погасити 3 млн. 600 тис. заборгованості однією з філійованих структур автобусного заводу перед нашим комунальним підприємством «Теплоенерго», і також 360 тисяч гривень заборгованості перед нашим комунальним підприємством «Львівводоканал». А решта  суми – ми маємо сплатити 19 млн. грн.,  є дисконт для Львівського комунального підприємства №1».

У міськраді також повідомили: «Зокрема, меморандум підпишуть з метою врегулювання питання заборгованості Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1 перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи», новим кредитором якого за договором про закупівлю товарів за державні кошти від 14 грудня 2010 року №17/12/10 та договором про закупівлю товарів за державні кошти від 18 листопада 2009 року №18/11 є товариство з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», з урахуванням договору факторингу від 9 грудня 2016 року №09122016/1, укладеного між товариством з обмеженою відповідальністю «Львівські автобусні заводи» та товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум фактор». А також – для врегулювання питання заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю «Львівавтокомплектація» перед Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал».

Про це поінформували сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини