Львівські автобуси будуть чистішими

10:15 23 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На території львівського комунального АТП № 1 запрацювала нова мийка для автобусів потужністю 40 машин на годину, що дозволить значно пришвидшити процес миття автобусів.

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За словами директора ЛК «АТП № 1» Ореста Хамули, нову мийку тунельного типу «MaxiWashExpress» ЛК «АТП № 1» придбало за результатами торгів, які відбулися в системі публічних закупівель «ProZorro». Переможцем тендеру стало ТзОВ «Ювента-К», яке запропонувало найнижчу ціну за мийку – 742 тисяч гривень.

«Потужність мийки, яку вже змонтували на території АТП №1, – 40 дванадцятиметрових автобусів на годину. Мийка обладнана щітками, які відповідають європейським стандартам якості, боковою рамою з нержавіючої сталі, світлофором початку руху транспорту з автоматичним керуванням, системою контролю ширини автобусів, комплектом аварійних вимикачів, дозувальним насосом шампуню тощо», – поінформували також у міськраді.

«Придбана мийка стала другою на території АТП №1. Першу мийку тунельного типу комунальне підприємство придбало у 2017 році», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

20:24 16 травня 2021 р.

Українські заробітчани будуть по-новому платити податки в Польщі

У Польщі з травня 2021-го українським заробітчанам (як і іншим працюючим в країні іноземцям), дозволять отримувати податковий ідентифікатор PESEL (аналог українського ідентифікаційного коду) без прописки. Це спростить процедуру сплату податків.

Рубрика: Економіка

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу