Львівське «АТП-1» отримає 150 нових автобусів

15:30 29 серпня 2018 р.

У міськраді запевнили: «Перші 10 великогабаритних автобусів «МАЗ» – уже у Львові».

Про це повідомили в середу, 29 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До кінця року місто має отримати ще 90 «МАЗів і 50 «Електронів», відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. Мер Львова на брифінгу зазначив, що усі автобуси місто отримає і до кінця року вони будуть курсувати на маршрутах. Щодо маршрутів – рішення буде фіналізовано після проведення конкурсу на визначення перевізників».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Є чітка, системна поставка — до кінця року місто матиме 150 автобусів. Щодо «Електронів» – я би дуже хотів, щоб вони активніше це замовлення виконували, бо кожен «Електрон орієнтовно на 25 тисяч євро дорожчий, ніж «МАЗ». Ми їм також авансу дали набагато більше, ніж «МАЗу». Це наш виробник, звичайно, що ми його будемо підтримувати, але хотілося би, щоб вони також були в темпі. Я вірю, що і «МАЗ», і «Електрон» виконають зобов’язання перед містом і 150 автобусів до кінця цього року вже буде на наших дорогах».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу