«Львівська залізниця» скасувала одну пару електропотягів

12:10 10 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Поїзди №6023 та №6020 довелося відмінити через їх «малонаселеність».

Відтепер у складі електропотягів Львів-Сянки, який вирушають зі Львова о 17.55 та прибувають до нього зі Сянок о 7.03, курсуватимуть не чотири, а вісім вагонів. Про це повідомили в ПАТ «Львівська залізниця», де також пояснили: «Причиною збільшення пасажиромісткості даного напрямку стала популярність такого маршруту. Відтак, завдяки моніторингу проданих квитків на найбільш пікові години, а саме 07:03 та 17:55, було прийнято рішення збільшити кількість місць вдвічі».

«Проте, одну пару поїздів на дільниці Львів-Сянки − №6023 Львів-Сянки з відправленням із Львова об 12.38 та №6020 Сянки-Львів з відправленням зі Сянок об 11.52 − все ж довелось відмінити через малонаселеність цих поїздів. Проаналізувавши курсування електропоїзда, встановлено, що середньодобовий продаж проїзних документів на цей поїзд становив 30% населеності поїзда у чотиривагонному складі», – зазначено також у повідомленні залізничників.

«До того ж, упродовж 12 місяців 2016 року «Львівською залізницею надано послуг по перевезенню пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні на суму 75,9 млн. гривень, отримано компенсації 2,3 млн. грн., що складає 3% від фактично затраченої суми коштів на перевезення пасажирів пільгових категорій. Однак, на даний час на  дільниці Львів-Сянки-Львів залишились курсувати ще чотири пари електропоїздів», – повідомили також у ПАТ «Львівська залізниця».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини