Львівська залізниця скаржиться, що втратила через студентів 17 млн.

13:47 11 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив її прес-центр.

За його інформацією, протягом січня-вересня 2013 року на Львівській залізниці перевезли 1 956 658 пасажирів, які оформили пільговий проїзний документ на підставі наявності студентського квитка або квитка учня професійно-технічного училища. Такі перевезення Львівська залізниця профінансувала на суму 20 мільйонів 180 тисяч гривень. Водночас компенсації отримала лише 3 мільйони 217 тисяч 500 грн.

Відтак, за підсумками трьох кварталів поточного року, залізниця недоотримала за здійснені перевезення 16 мільйонів 962 тисячі 504 грн. її прес-центр зауважує також, що, відповідно до чинного законодавства, залізниця має перевозити студентів та учнів професійно-технічних училищ і в літній період, коли відповідні групи пасажирів можуть здійснювати поїздки не лише з метою навчання, але й з інших особистих потреб.

Так, лише протягом літніх місяців залізниця у далекому сполученні перевезла 532 908 студентів та учнів на суму 6 мільйонів 583 тисячі 163 гривні, однак компенсації за пророблену роботу не отримала.

Як інформував «Щоденний Львів», у вересні залізничники скаржилися, що впродовж червня-серпня 2013 року на Львівщині послугами приміських поїздів скористалися 5 037 756 пасажирів, а повну вартість квитка сплатили лише 2 701 140.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Троє львів’янок отруїлися чадним газом

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу