Львівська ОДА спрямувала аграріям 19,6 млн. гривень

11:15 7 вересня 2018 р.


Фото: dostup.pravda.com.ua

2018 року пільговими кредитами скористалися на Львівщині 18 суб’єктів господарювання.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п’ятницю, 7 вересня: «У 2018 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету спрямовано 19,6 млн. гривень, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України. 29 серпня 2018 року проведено чергове засідання конкурсної комісії на виконання заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки. Фермери представили бізнес-плани розвитку своїх господарств за напрямами ягідництво, садівництво, овочівництво, молочне скотарство та вівчарство».

«За результатами засідання чотирьом суб’єктам господарювання надано право на фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на загальну суму 1,7 млн. гривень. Загалом у поточному році пільговими кредитами скористались 18 суб’єктів господарювання. За рахунок кредитних коштівпридбано обладнання для доїння кіз, шість тракторів,гноєтранспортер, часникову саджалку, зерновоз, саджанці винограду, малини та лохини, племінне поголів’я свиней та корів, встановлено дві системи крапельного зрошення, посаджено чотири гектари малини й стільки ж – суниці садової, створено 20 нових робочих місць», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу