Львівська ОДА співпрацюватиме з німецькими експертами

13:45 30 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся понеділок, 30 липня, з представниками проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», аби узгодити напрями співпраці та залучення німецьких експертів у питання врегулювання земельної галузі на Львівщині.

Про це повідомили в понеділок, 30 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Очільник області ознайомив гостей із досягненням регіону в процесі інвентаризації земель та способах допомоги фермерам з допомогою проведеного аудиту».

Олег Синютка наголосив: «Півтори року тому на Львівщині, не чекаючи централізованої вказівки, розпочався процес обліку усіх наявних земель сільськогосподарського призначення. В цьому питанні варто відзначити позитивну співпрацю департаментів агропромислового розвитку, економічної політики та Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Співпраця із проектом «Німецько-український агрополітичний діалог», дозволить пришвидшити цей процес та створити своєрідний атлас земель».

«Гості, своєю чергою, розповіли голові облдержадміністрації про мету та завдання проекту, а також відзначили високий рівень співпраці із Україною, що триває уже чотири  роки», – поінформували також в облдержадміністрації.

Керівник проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькер Зассе зазначив: «Важливим елементом економічного зростання регіону є облік землі, тому у нашому проекті є окремий відділ, що займається цим питанням. Наша ціль – допомогти втілити німецький досвід у цій сфері. Ідея планування розвитку сільських територій повинна передбачати наявність певних інструментів, зокрема, каталог земель. Це дозволить мати розуміння, яка сільська місцевість потребує більшої допомоги, ніж інша».

«У межах зустрічі сторони зійшлися на думці про доцільність та актуальність співпраці не лише на міждержавному рівні, а й між регіональними представництвами та дрібними фермерами. Окрім того, під час розмови порушили питання проведення інвентаризації лісів та створення подібного атласу», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини