Львівська облрада скерувала на матеріально-технічне забезпечення військових формувань 8,897 млн. грн

18:15 17 лютого 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, її депутати внесли зміни до показників бюджету на 2015 рік.

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 17 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, що її депутати скерували під час сесії ЛОР на фінансування «Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2015 рік» 8 млн. 897 тисяч грн. У повідомленні також конкретизують:

«Таке рішення депутати прийняли при внесенні змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2015 рік. Нагадаємо, що при затвердження обласного бюджету на 2015 рік для реалізації цієї програми було передбачено 5 млн. 600 тисяч грн. Однак вчора, 16 лютого, на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради було вирішено збільшити фінансовий ресурс програми на 3 млн. 297 тисяч грн. Таку пропозицію бюджетної комісії на сесії обласної ради підтримали 78 депутатів.

Додаткові кошти буде витрачено для забезпечення 17 військових частин, які розташовані на території Львівської області, засобами зв’язку та електростанціями. Відтак, загальний обсяг коштів, які передбачено на реалізацію «Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області» становить 8 млн. 897 тисяч грн».

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу