Львівська облрада ініціює передачу в концесію держлісогоспів

15:10 7 липня 2017 р.


Фото: fakty.ictv.ua

На розгляд найближчої сесії Львівської обласної ради винесуть звернення до Верховної Ради, Президента й Кабінету міністрів України щодо передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.

Відповідне рішення ухвалила постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації. Як зазначив новообраний голова комісії Юрій Гудима, рішення ухвалили з ініціативи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та на підставі звернення голови ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» Миколи Когута щодо передачі в концесію лісів України.

Крім того, депутати обговорили ситуацію з вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів у Львівській області. Зокрема, звернулися до Львівської облдержадміністрації з проханням надати інформацію про результати засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також про розрахунки можливостей наявних полігонів області, які можуть приймати тверді побутові відходи зі Львова.

Члени комісії, розглянувши звернення голови Львівської ОДА Олега  Синютки, погодили проект рішення «Про розширення регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я». Ним серед іншого передбачається включення до складу парку земельної ділянки в межах Дроговизької сільської ради загальною площею 228,18 га.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу