Львівська митниця перерахувала в жовтні до бюджету 930,1 млн. гривень

14:52 12 листопада 2015 р.


Фото: dr.ck.ua

Понадпланово у вересні-жовтні перераховано 303,8 млн. гривень.

«У жовтні Львівська митниця ДФС забезпечила надходження до державного бюджету України у сумі 930,1 млн. гривень, що на 2% більше, аніж у жовтні 2014 та на 11,2 % більше, ніж у вересні  2015 року. Про це йшлося під час наради з суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності, начальниками митних постів, а також правоохоронними органами, яка відбулася під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки», – повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Олег Синютка повідомив, що понадпланово у вересні-жовтні поточного року до бюджету перераховано 303,8 млн. гривень. 50 відсотків від цієї суми, а це 149,8 млн. гривень, спрямовано до спеціального фонду обласного бюджету на поточний ремонт доріг.

Зокрема, йдеться про дорогу Львів-Радехів-Луцьк, ділянки Львів-Сколе атвомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе-Славське. Керівник Львівщини зазначив: «Львівська область позитивно відрізняється від інших областей у питанні перевиконання щомісячних планових митних надходжень. Хочу подякувати усім, хто за вересень - жовтень сплатили відповідні податки». 

Як повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, на Львівську митницю повертаються суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснювали митне оформлення в інших областях. Але є підприємства, яким вигідніше працювати з іншими митницями з точки зору логістики.

Проте Лев Прокіпчук зазначив, що й надалі переконуватиме підприємців здійснювати розмитнення на Львівських митницях. Він також закликав усіх присутніх повідомляти про випадки незаконних дій зі сторони працівників митниці.

До речі, Олег Синютка доручив створити робочу групу, до якої входитимуть  керівники митниці та представники асоціацій суб'єктів підприємницької діяльності задля налагодження комунікації, проведення консультацій та вирішення проблемних питань митного оформлення».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу