Львівська міськрада затвердила вартість місячних проїзних квитків у електротранспорті

17:58 29 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 29 вересня, виконавчий комітет ЛМР затвердив вартість нових проїзних квитків у електротранспорті Львова, які вступають в дію з 1 жовтня.

Директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович повідомив сьогодні, 29 вересня: «Ми маємо зовсім новий квиток. Чим він хороший і цікавий для наших пасажирів? Найперше, він вже не є місячним календарним, тобто він не буде діяти від 1 числа місяця і до кінця місяця. Новий квиток можна придбати в будь-який день, і саме з того дня він буде діяти 30 днів. По краях квитка є дні і місяці. Відповідно компостується день і місяць, коли придбали квиток, і від цього дня починається відлік 30-ти днів. Компостувати будуть продавці в кіосках».
Михайло Сидорович також зазначив: «Також ще одна новинка – ми запроваджуємо триденний квиток. Цей квиток починає діяти з моменту першого компостера протягом трьох днів. В основному ми розраховуємо, що такий квиток буде популярним для туристів і гостей міста. Також маємо квиток для юридичних осіб, які купують проїзні квитки для своїх працівників. Сподіваємося, що такі нововведення активізують придбання квитків серед наших пасажирів, зокрема он-лайн. Адже ми дуже тісно співпрацюємо з ПриватБанком, щоб розширити закупівельні можливості через смартфони. Тому проїзні місячні картки можна буде придбати через мобільний додаток».
Натомість голова Західного ГРУ ПриватБанку Андрій Якимів повідомив: «Із початку цього року будь-хто може здійснити оплату за проїзд в електротранспорті через мобільний додаток «Приват24». Також місячні квитки можна буде придбати через смартфон. Уже зараз можна придбати місячний проїзний квиток завдяки нашому додатку. А вже з понеділка можна буде придбати через смартфон проїзний пільговий квиток. Також ми продовжили акцію «Банк повертає» до кінця року. Тобто, ми повертаємо фізичній особі вартість за кожну другу поїздку, здійснену впродовж дня. Тобто, ви платите, коли їдете на роботу, а з роботи додому оплачує банк».
У міськраді також розповіли: «Відповідно, з 1 жовтня, у зв’язку зі зростанням вартості разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті та враховуючи прогнозовану місячну кількість поїздок у міському електротранспорті: вартість місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для підприємств, установ та організацій – становить 180 гривень, вартість загальної місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для фізичних осіб – становить 120 гривень, вартість пільгової місячної проїзної картки для користування у міському електротранспорті для учнів та студентів – становить 60 гривень, вартість триденної проїзної картки – становить 40 гривень».
Про це поінформували сьогодні, 29 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу