ЛМР закликає долучатися до голосування за кращий аеропорт

10:00 26 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У ЛМР запевнили: «Переможці будуть відзначені відповідними дипломами й цінними подарунками».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 26 липня: «Відкрито голосування для визначення переможця Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник». Долучитись до інтернет-опитування можна за посиланням http://contest.aviaspravka.com.ua/ua/».

«Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації з 15 липня 2017 року започаткувала проведення Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник» за версією авіапасажирів. Рейтинг базується на основі результатів опитування авіапасажирів, а не на виборі професійних експертів. Метою впровадження цього рейтингу є визначення кращого аеропорту та авіакомпанії, які в першу чергу у своїй діяльності приділяють особливу увагу створенню зручних умов авіапасажирам всіх категорій в частині комфорту та якості послуг», – поінформували також у міськраді.

«Для визначення найкращого аеропорту та авіакомпанії пропонують такі критерії: «Кращий аеропорт України» – наявність та якість необхідної інфраструктури, в тому числі для пасажирів з обмеженими можливостями; доброзичливість та кваліфікація персоналу; наявність, доступність та якість допоміжної інфраструктури аеропорту (заклади харчування та торгівлі, наявність спеціальних сервісів для пасажирів з дітьми тощо); «Кращий авіаперевізник» – регулярність польотів, рівень безпеки стан повітряного судна (ПС), якість сервісу на всіх етапах подорожі: від бронювання авіаквитка до закінчення авіа подорожі», – розповіли також у міськраді.

«Інтернет-опитування серед авіапасажирів триватиме впродовж більше двох місяців (з 15 липня дл 1 жовтня 2017 року), за результатами якого у жовтні буде визначено кращий аеропорт та кращий авіаперевізник 2017-го року за версією авіапасажирів. Посилання на інтернет-опитування розміщено на таких ресурсах: сайт Асоціації «Аеропорти України» ЦА (aauca.org.ua); сайт Національної Авіадовідки 677 (aviaspravka.com.ua); Український Авіаційний Портал (aviation.com.ua). За цими критеріями респондентам буде запропоновано оцінити роботу всіх аеропортів України та авіакомпаній, незалежно від країни походження, що виконують рейси в/із аеропортів України», – повідомили також у міськраді.

«Переможці будуть відзначені відповідними дипломами й цінними подарунками, про що буде оголошено в ЗМІ, на веб-сайтах та інтернет-мережі «Facebook» Започаткування такого щорічного рейтингу надасть можливість значно підвищити якість послуг, що надаються громадянам України аеропортами та авіакомпаніями, що буде заохочувати до покращення якості та розширення переліку послуг, які надаються», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:15 30 листопада 2021 р.

Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Рубрика: Економіка

18:04 30 листопада 2021 р.

У Львові зафіксували додатково 6 промзон на 15-25 років (схема)

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії ЛМР підтримали внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4399 «Про затвердження Програми перспективного розвитку промислових зон міста Львова».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу