Львівська міськрада виставила на аукціон автомобіль Садового

17:15 10 січня 2020 р.

  • 1


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада виставила на повторний аукціон у «ProZorro» службове міського голови «Toyota Camry» 2006 року.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Оскільки це повторний аукціон, відповідно до законодавства, стартову ціну продажу знизили на 50%. Машина потребує деяких капіталовкладень. Вилучені кошти скерують на потреби військових».

Як пояснили в ЛКП «Ратуша-сервіс», оскільки перший аукціон не відбувся, у зв’язку з тим, що не було учасників, стартова ціна транспортного засобу саме така, тому що це повторні торги в електронній системі «ProZorro.Продажі». Тож, відповідно до законодавства, були змушені поставити ціну на 50% нижчу.  Оглянути автомобіль можна в робочі дні з 09.00 до 17.00 на вулиці Левицького, 72а.

Як інформував «Щоденний Львів», – на пленарному засіданні ЛМР прийняли ухвалу «Про звільнення у 2020 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Ярослав

22:50 10 січня 2020 р.

Відповісти

Чому новини львівських ЗМІ не передають державною мовою, частина - українською, частина - росіійською. Якщо потребуює цього частина російськомовного населення львівщини то краще влаштувати для них окрему передачу - новини для російськомовного населення.

До теми

13:38 19 січня 2020 р.

Президента Зеленського просять зі Львова перетворити українське село на французьке

Для цього потрібно здійснити три державні кроки у запровадженні цивілізованого ринку сільськогосподарських земель, які виклав у листі до Президента засновник групи компаній "Шувар".

Рубрика: Економіка

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка