Львівська міськрада виставила на аукціон автомобіль Садового | Новини Львова

Львівська міськрада виставила на аукціон автомобіль Садового

17:15 10 січня 2020 р.

  • 1


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міськрада виставила на повторний аукціон у «ProZorro» службове міського голови «Toyota Camry» 2006 року.

Про це повідомили в п’ятницю, 10 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Оскільки це повторний аукціон, відповідно до законодавства, стартову ціну продажу знизили на 50%. Машина потребує деяких капіталовкладень. Вилучені кошти скерують на потреби військових».

Як пояснили в ЛКП «Ратуша-сервіс», оскільки перший аукціон не відбувся, у зв’язку з тим, що не було учасників, стартова ціна транспортного засобу саме така, тому що це повторні торги в електронній системі «ProZorro.Продажі». Тож, відповідно до законодавства, були змушені поставити ціну на 50% нижчу.  Оглянути автомобіль можна в робочі дні з 09.00 до 17.00 на вулиці Левицького, 72а.

Як інформував «Щоденний Львів», – на пленарному засіданні ЛМР прийняли ухвалу «Про звільнення у 2020 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Ярослав

22:50 10 січня 2020 р.

Відповісти

Чому новини львівських ЗМІ не передають державною мовою, частина - українською, частина - росіійською. Якщо потребуює цього частина російськомовного населення львівщини то краще влаштувати для них окрему передачу - новини для російськомовного населення.

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу