Львівська міськрада придбає 50 автобусів «Електрон»

15:00 3 жовтня 2018 р.


Фото: Zaxid.net

Міський голова запевнив: «Ми цього року купуємо 50 львівських автобусів – «Електрон» фізично не може виробити більше».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 3 жовтня: «Львів – одне з небагатьох міст України, яке регулярно закуповує продукцію українського виробника, зокрема – громадський транспорт. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, цьогоріч міськрада купує 50 автобусів виробництва «Електрон», оскільки завод фізично не може виробити більше».

У міськраді також дослівно цитують сказане з цього приводу Андрієм Садовим, котрий, зокрема, розповів: «Останнім часом нас часто критикують у ЗМІ за те, що міськрада купує білоруські автобуси. Сьогодні подібне звернення прозвучало з трибуни Верховної Ради – мовляв, як це так? Але жоден не подав інформацію, що ми цього року купуємо 50 автобусів «Електрон», тому що вони фізично більше виробити не можуть. І це при тому, що вартість одного «Електрона» – на 25 тисяч євро більша, аніж вартість білоруського автобуса».

Міський голова також зазначив: «Це гібридна війна. Те, що робить Львів, багатьом не подобається, але ми повинні й надалі це роботи. Така наша принципова позиція. А ще для нас принципово – підтримувати нашого виробника».

Як інформував «Щоденний Львів», лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України.

dailylviv.com

До теми

10:00 24 червня 2021 р.

Мер Львова зупинив 11 ухвал про забудову

Міський голова Львова Андрій Садовий зупинив одинадцять ухвал, які депутати прийняли на пленарному засіданні 17 червня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу