Львівська міськрада просить ОДА підтвердити правомірність будівництва заводу

12:25 1 серпня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

ЛМР звернулася до облдержадміністрації з проханням надати дозвільні документи, що підтверджують право будівництва цинкового заводу біля Львова.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської міськради , де також розповіли подробиці: «Сьогодні, 1 серпня, на пленарному засіданні сесії міської ради було озвучено звернення до Львівської обласної державної адміністрації, з проханням надати належно засвідчені дозвільні та інші документи, що підтверджують право на будівництво ТзОВ «Екран» заводу гарячого цинкування на прилеглій до Винників території, а також вжити заходів для перевірки відповідності фактичних будівельних робіт до вимог, викладених у звіті оцінки впливу на довкілля на цій території. Відтак, за відповідне звернення проголосувало 43 депутати».

У тексті звернення йдеться: «Як стало відомо з публічних джерел, юридична особа – ТзОВ «Екран» – розпочала будівництво заводу гарячого цинкування на прилеглій до м. Винники території. Початок роботи заводу планують на початку 2021 року».
«26 червня цього року мешканці Винників протестували проти цього будівництва. Оскільки підприємство межуватиме із Винниками (500 метрів від житлової забудови), а також селами Лисиничі та Підбірці, – це, на думку місцевих мешканців, може мати негативний вплив на здоров’я людей», – зазначили також у зверненні.

«Мешканці стверджують, що представники забудовника не надали належної інформації про те, що буде з основними відходами виробництва, якими будуть наслідки їх зберігання та куди їх вивозитимуть, і чи відповідають обставини, викладені у звіті оцінки впливу на довкілля, фактичній забудові території. Окрім цього, поруч із будівництвом є водонасосна станція, яка перекачує воду із Золочева і забезпечує питною водою Винники і частково – Львів», – наголосили  також у зверненні.

У тексті звернення також йдеться: «Сумнівною також є та обставина, що, відповідно до протоколу громадських слухань від 13 березня 2019 року щодо будівництва заводу, на них було присутніми лише 11 осіб, серед яких більшість – представники замовника будівництва та органів влади. Зважаючи на це ми, вимагаємо: 1) Надати належно засвідчені дозвільні та інші документи, що підтверджують право на будівництво ТзОВ «Екран» заводу гарячого цинкування на прилеглій до Винників території. 2) Вжити заходів для перевірки відповідності фактичних будівельних робіт до вимог, викладених у звіті оцінки впливу на довкілля на цій території. 3) Забезпечити проведення повторних масштабних громадських слухань щодо будівництва вищевказаного об'єкта у всіх населених пунктах, у яких житлові об'єкти межують із планованим цинковим заводом – містом Винники, селами Підбірці, Лисиничі та Підгірне».

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу