Львівська міськрада продовжила термін діяльності МАФів до 1 травня 2018 року

19:58 2 березня 2017 р.

Якщо не буде зауважень до діяльності МАФів, її термін продовжать до 2020 року.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 2 березня, що під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії ЛМР її депутати проголосували за ухвали «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова», та «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 р. №4526 «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові». Під час обговорення цих ухвал було прийнято рішення продовжити термін здійснення підприємницької діяльності тимчасовим спорудам до 1 травня 2018 року.

Якщо до цього 1 травня 2018 року не буде жодних зауважень до їхньої діяльності і жодних правопорушень у проведенні підприємницької діяльності конкретної споруди, термін здійснення підприємницької діяльності буде продовжено до 2020 року. Як доповіла на сесії Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, термін продовжать 1602 тимчасовим спорудам.

Чиновник також зазначила: «До 58 споруд є зауваження, тому їх пропонують вилучити. Однак, в процесі обговорення, було внесено депутатами з голосу ще низку пропозицій на вилучення, які будуть враховані при формуванні ухвали».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу