Львівська міськрада продовжила термін діяльності МАФів до 1 травня 2018 року

19:58 2 березня 2017 р.

Якщо не буде зауважень до діяльності МАФів, її термін продовжать до 2020 року.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 2 березня, що під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії ЛМР її депутати проголосували за ухвали «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова», та «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.04.2015 р. №4526 «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Львові». Під час обговорення цих ухвал було прийнято рішення продовжити термін здійснення підприємницької діяльності тимчасовим спорудам до 1 травня 2018 року.

Якщо до цього 1 травня 2018 року не буде жодних зауважень до їхньої діяльності і жодних правопорушень у проведенні підприємницької діяльності конкретної споруди, термін здійснення підприємницької діяльності буде продовжено до 2020 року. Як доповіла на сесії Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, термін продовжать 1602 тимчасовим спорудам.

Чиновник також зазначила: «До 58 споруд є зауваження, тому їх пропонують вилучити. Однак, в процесі обговорення, було внесено депутатами з голосу ще низку пропозицій на вилучення, які будуть враховані при формуванні ухвали».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини