Львівська міськрада продала на аукціоні за 4,185 млн. грн дві будівлі на вулиці Олени Степанівни

17:50 6 лютого 2015 р.

Будівля на вулиці Олени Степанівни, 31, у якій багато років функціонувала жіноча консультація

Будівля на вулиці Олени Степанівни, 31, у якій багато років функціонувала жіноча консультація
Фото: zik.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «сьогодні, 6 лютого, місто продало на аукціоні дві нежитлові будівлі на вулиці Олени Степанівни, 31».

У прес-службі ЛМР повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову»: «Сьогодні, 6 лютого, місто продало на аукціоні дві нежитлові будівлі на вулиці Олени Степанівни, 31. Відповідно, бюджет міста поповниться на 4 млн. 185 тис. грн.

У прес-службі ЛМР також цитують начальника управління комунальної власності Інни Свистун, яка заначила: «Дуже добре, що ця будівля нарешті отримає власника. Споруда є пам’яткою архітектури, в дещо занедбаному стані. Тому ми сподіваємося, що новий власник докладе усіх можливих зусиль щодо реконструкції та збереження будівлі. Кошти від продажу об’єкту, які надійдуть в бюджет, будуть використовуватися на потреби міста Львова. 

Цього року місто виставляє багато привабливих приміщень, тому до участі в аукціоні зголошується щоразу більше учасників. А це збільшує бюджет міста.

Управління комунальної власності всіляко підтримує практику продажу приміщень на аукціоні. Бо це найбільш ефективний спосіб продажу майна, яке належить громаді. 

Оскільки це є можливість зростання ціни, залежно від ринкового попиту, а також цей процес виключає складову корупції, це прозорий продаж майна. Виходячи з цих міркувань, управління комунальної власності всіляко намагається збільшити кількість об’єктів, які буде продавати шляхом аукціону.

Ці кошти підуть до бюджету, а потім, згідно з бюджетними призначеннями, вони будуть витрачені на потреби громади міста.  Нагадаємо, стартова ціна продажу становила 4 млн. 183 200 грн.

Будівля, площею 452 кв. м, має два поверхи, а будівля, площею 39,4 кв. м, є одноповерховою. Об’єкти приватизації розташовані на земельній ділянці, площею 0,054 га». 

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу