Виконком Львівської міськради санкціонував подорожчання з 1 травня проїзду в маршрутках (відео)

18:12 28 квітня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Він коштуватиме 3 грн, починаючи вже з 1 травня.

Сьогодні, 28 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про підняття тарифу на проїзд у транспорті до 3 грн – починаючи з 1 травня. Крім цього, виконком дав протокольне доручення про те, щоб найняти аудиторську компанію, яка до 1 липня повинна провести незалежну експертизу з перевірки розрахунків перевізників. 

«Якщо розрахунки не підтвердяться, то компанія, яка подала неправдиві розрахунки, піде з цього ринку», – сказав перший заступник мера Львова Олег Синютка. Він зазначив, що після отримання даних експертизи до питання тарифів повернуться знову.

Перед початком виконкому десяток активістів прийшли на пікет під стіни ратуші проти підняття тарифів на проїзд. Представник «Правого сектора» Віталій Сергатюк вважає, що підняття тарифів є незаконим, оскільки перевізники не показують справжніх прибутків.

На виконавчому комітеті в. о. директора департаменту ЖКГ Володимир Олійник сказав, що порівняно з лютим 2011 року, коли востаннє переглядали тариф, вартість палива зросла на 80%. «Ми розуміємо ґрунтовні зауваження щодо чистоти, дотримання графіків і ввічливості, але підняття тарифів необхідне для збереження транспорту», – сказав Володимир Олійник. Водночас він визнав, що повинен бути жорсткий контроль за дотриманням водіями всіх вимог.

Окрім того, як наголосив директор ТзОВ «Міра і К» Микола Шкурган, в останніх розрахунках ціни, які подали вони, нижчі за ті, що є на сьогодні. Про це повідомляє сьогодні, 28 квітня, «Zaxid.net».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні під Львівською міськрадою протестували проти подорожчання проїзду в маршрутках.


Відео: ZIK

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу