Львівська міськрада не зреклася пресувальної лінії

17:45 2 лютого 2018 р.


Фото: rozvytok-hromady.com

Заступник міського голови запевнив: «Пресувальна лінія буде використана в роботі сміттєпереробного комплексу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 лютого: «Як розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пресувальна лінія, яка знаходиться в Рясне, є складовою частиною сміттєпереробного комплексу. Після будівництва комплексу пресувальна лінія буде задіяна там в роботі».

У прес-службі ЛМР також дослівно цитують сказане Сергієм Бабаком: «Пресувальна лінія зараз не працює. Вона охороняється, бо там є дороге обладнання. На жаль, місту не дали можливості її змонтувати і вирішити проблему утилізації сміття. Хочу наголосити, що від неї немає жодної екологічної небезпеки, такі лінії працюють по всьому світу, де екологічні стандарти в рази вищі, ніж у нас».

Заступник міського голови зазначив: «Цю пресувальну лінію плануємо застосувати в роботі на сміттєпереробному комплексі. Це його складова частина. Передбачалося, що поки будується завод, ця лінія буде використовуватися для утилізації сміття. Після будівництва комплексу вона, як складова частина, буде задіяна в процес сортування, компостування і пресування сміття».

Сергій Бабак також запевнив: «Ця лінія може пресувати папір, пластик та інше сміття».Отож, земельна ділянка для будівництва комплексу виділена, буде конкурс, проект і будівництво. Пресувальну лінію там буде задіяно на повну потужність».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу