Львівська міськрада не зреклася пресувальної лінії

17:45 2 лютого 2018 р.


Фото: rozvytok-hromady.com

Заступник міського голови запевнив: «Пресувальна лінія буде використана в роботі сміттєпереробного комплексу».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 лютого: «Як розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пресувальна лінія, яка знаходиться в Рясне, є складовою частиною сміттєпереробного комплексу. Після будівництва комплексу пресувальна лінія буде задіяна там в роботі».

У прес-службі ЛМР також дослівно цитують сказане Сергієм Бабаком: «Пресувальна лінія зараз не працює. Вона охороняється, бо там є дороге обладнання. На жаль, місту не дали можливості її змонтувати і вирішити проблему утилізації сміття. Хочу наголосити, що від неї немає жодної екологічної небезпеки, такі лінії працюють по всьому світу, де екологічні стандарти в рази вищі, ніж у нас».

Заступник міського голови зазначив: «Цю пресувальну лінію плануємо застосувати в роботі на сміттєпереробному комплексі. Це його складова частина. Передбачалося, що поки будується завод, ця лінія буде використовуватися для утилізації сміття. Після будівництва комплексу вона, як складова частина, буде задіяна в процес сортування, компостування і пресування сміття».

Сергій Бабак також запевнив: «Ця лінія може пресувати папір, пластик та інше сміття».Отож, земельна ділянка для будівництва комплексу виділена, буде конкурс, проект і будівництво. Пресувальну лінію там буде задіяно на повну потужність».

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу