Львівщину наближає до Європи аеропорт

10:12 22 серпня 2018 р.

У 2018 році реалізували 26 проектів в межах Європейського інструменту сусідства та партнерства програми «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020» на загальну суму грантової частини 49,5 млн. євро, а також два великі інфраструктурні проекти загальною кошторисною вартістю 12,15 млн. євро.

Про це 21 серпня у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Величезний плюс для розвитку Львівської області, зокрема, для туристичної галузі та для економіки - це збільшення пасажиропотоку та розвиток аеропорту. Наші підрахунки показують, що динаміка і надалі зростатиме. Ключові проекти плану заходів – це розширення мережі іноземних регіонів-партнерів, формування позитивного іміджу Львівської області за кордоном, співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги тощо», - зазначив Роман Филипів.

Cтратегічне значення для розвитку регіону має відкриття Бескидського тунелю: цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни та понад 60% транзитних вантажів у напрямку Європи.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу