Львівщині надіслано на виплату держдопомог 210,9 млн. грн.

10:20 10 грудня 2013 р.


Фото: zerut.ru

Зокрема – сім’ям із дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Про це повідомляє сьогодні, 10 грудня, прес-служба обласної державної адміністрації, яка запевняє, що ті 210,9 млн. грн. уже повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам відповідними платіжними документами через органи державної казначейської служби, й що з початку року Львівщина отримала кошти зазначеної субвенції в сумі 2517,2 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 426,3 млн. грн. або 20,4%.

Як повідомляв «ЩЛ», 5 грудня Львівщині перерахували «на вирівнювання фінансової забезпеченості» 30,8 млн. гривень, а 29 листопада намагалися заспокоїти 240 мільйонами на соціальні виплати.

dailylviv.com

До теми

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

11:45 19 січня 2021 р.

НКРЕКП чекає на пропозиції до проекту постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу