Львівщина – сьома в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів України

22:15 23 грудня 2015 р.

Прапор Львівської області

Прапор Львівської області
Фото: wikipedia.org

Кращі показники соціально-економічного розвитку в січні-вересні 2015 року показали Київ і Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області.

Київ і Дніпропетровська область зайняли перші місця в рейтингу регіонів України. Як передав сьогодні, 23 грудня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН, про це під час засідання уряду повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

Він нагадав, що 21 жовтня на засіданні Кабінету міністрів було затверджено моніторингову оцінку та критерії для визначення рейтингу. За його словами, найкращі показники соціально-економічного розвитку в січні-вересні 2015 року показали Київ, Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області. 

«Місто Київ – перше місце, Дніпропетровська – друге, Київська – третє, Харківська – четверте, Вінницька – п'яте, Миколаївська – шосте, Львівська – сьоме, Запорізька – восьме, Рівненська – дев'яте, Івано-Франківська – десяте», – клнкретизував Зубко. Тернопільська, Луганська та Донецька області, за його словами, посіли останні місця.

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу