Львівщина повністю забезпечена плодово-овочевою продукцією

16:52 14 жовтня 2013 р.

  • 0

Однак «залишається проблема з ціною, яку реалізатори невиправдано завищують».

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, перший заступник її голови Богдан Матолич повідомив під час апаратної наради, що відбулася сьогодні, 14 жовтня, під керівництвом керівника ЛОДА Віктора Шемчука: «Щорічно на Львівщині є перевиробництво картоплі на 1 млн. тон. Оскільки цього року був неврожай на цю сільськогосподарську продукцію, то перевиробництво становить 800 тон. Однак цієї кількості цілком достатньо, щоб не залучати іноземні компаній».

«В нас повністю вистачає сільськогосподарської продукції, в тому числі й картоплі, рапотрував також  Богдан Матолич. Але змушений був визнати: «Щоправда залишається проблема з ціною, яку реалізатори невиправдано завищують».

Відтак Віктор Шемчук, щоб, як цитує його прес-служба ЛОДА, «врегулювати цю ситуацію та забезпечити населення області низькою ціною на картоплю», «дав доручення організувати продовольчі ярмарки, де сільськогосподарська продукція має реалізовуватись за доступними цінами». Але про те, яким чином змусить її реалізаторів не завищувати ціни, не сказав нічого.

Як повідомляв сьогодні «Щоденний Львів», найбільшe картопля подорожчала в жовтні на Львівщині.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу