Львівщина повністю забезпечена плодово-овочевою продукцією | Новини Львова

Львівщина повністю забезпечена плодово-овочевою продукцією

16:52 14 жовтня 2013 р.

  • 0

Однак «залишається проблема з ціною, яку реалізатори невиправдано завищують».

Як інформує прес-служба облдержадміністрації, перший заступник її голови Богдан Матолич повідомив під час апаратної наради, що відбулася сьогодні, 14 жовтня, під керівництвом керівника ЛОДА Віктора Шемчука: «Щорічно на Львівщині є перевиробництво картоплі на 1 млн. тон. Оскільки цього року був неврожай на цю сільськогосподарську продукцію, то перевиробництво становить 800 тон. Однак цієї кількості цілком достатньо, щоб не залучати іноземні компаній».

«В нас повністю вистачає сільськогосподарської продукції, в тому числі й картоплі, рапотрував також  Богдан Матолич. Але змушений був визнати: «Щоправда залишається проблема з ціною, яку реалізатори невиправдано завищують».

Відтак Віктор Шемчук, щоб, як цитує його прес-служба ЛОДА, «врегулювати цю ситуацію та забезпечити населення області низькою ціною на картоплю», «дав доручення організувати продовольчі ярмарки, де сільськогосподарська продукція має реалізовуватись за доступними цінами». Але про те, яким чином змусить її реалізаторів не завищувати ціни, не сказав нічого.

Як повідомляв сьогодні «Щоденний Львів», найбільшe картопля подорожчала в жовтні на Львівщині.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу