Львівщина отримала з державного бюджету 156,5 млн. грн медичної та освітньої субвенцій

10:34 25 лютого 2015 р.


Фото: profidom.com

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, наша область отримала з державного бюджету черговий транш медичної, освітньої та субвенції на підготовку робітничих кадрів у сумі 156,5 млн. гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 25 лютого, «Щоденному Львову»:

«Львівська область 23 лютого поточного року отримала з державного бюджету черговий транш медичної, освітньої та субвенції на підготовку робітничих кадрів у сумі 156,5 млн. гривень. Загалом з початку року на забезпечення функціонування загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та установ охорони здоров’я надійшло субвенційних коштів у сумі 792,1 млн. гривень.

Із них, на утримання установ обласного підпорядкування обсяг субвенцій становить 250,6 млн. гривень. Отримані кошти забезпечують у повному обсязі виплату заробітної плати за першу половину лютого, придбання медикаментів і перев’язувальних засобів, продуктів харчування, оплату комунальних послуг та спожитих енергоносіїв, інших першочергових видатків загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та установ охорони здоров’я області».

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу