Львівщина отримала для виплати державних допомог чергові 190,7 млн. грн

14:14 9 липня 2014 р.


Фото: з архіву «ЩЛ»

Як повідомляє в середу прес-служба облдержадміністрації, вони призначені сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Як повідомила сьогодні, 9 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, Львівщина отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям відповідно до нарахованих їх обсягів у сумі 190,7 млн. грн. Ці кошти передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам відповідними платіжними документами через органи державної казначейської служби. За інформацією департаменту фінансів ОДА, з початку року Львівщина отримала кошти зазначеної субвенції в сумі 1656,9 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 249,8 млн. грн. або 17,8 відсотків.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу