Львівщина - друга за популярністю територія туризму в Україні

20:59 8 червня 2021 р.

Фото до новини

За результатами соціологічного дослідження Міністерства культури та інформаційної політики Львівська область потрапила до топ-3 найпопулярніших туристичних напрямків України (на другому місці після Одещини).

Також львівський регіон увійшов до 5 напрямків, які б українці хотіли відвідати у майбутньому. Безпосередньо у рейтингу найцікавіших українських пам’яток друге місце посіла стара частина міста Львова (відзначили 34,8% опитаних) і четверте – Карпатські гори (19,7%).

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

До рейтингу популярних природних заповідників України потрапило «Розточчя», що в Яворівському районі.

«Друге місце після відомої морським відпочинком Одещини – достойний результат, - коментує Максим Козицький, голова Львівської облдержадміністрації. - Це певний підсумок, оцінка важливості нашої щоденної роботи за різними напрямками. По-перше, креативність у підході в облаштуванні самого об’єкту, так званого «туристичного магніту» - він має бути багатофункціональним та унікальним. По-друге, туризм – це завжди про інфраструктуру. До кожного об’єкту треба добратися. А це вже транспорт і дороги, на місці – можливість для тимчасового поселення. Ще й важливо зацікавити гостя, щоб він захотів залишитись у цій місцевості довше. І ключове – гостинність людей, адже саме люди додають тої важливої цінності в подорожі нашим гостям».

До державної програми «Велике будівництво» увійшли 12 об’єктів для реставрації (палаци, замки, об’єкти Белзького заповідника). Активізує туристичні потоки у гірську місцевість також дорожній проєкт «Малого Карпатського кола».

У Львові визначили 30 цінних будинків з понад тисячі одного стилю

Суддя у Львові скасувала межі об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Світові зірки джазу приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest 2021

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів