«Львівоблагропромбуд» отримає іншу земельну ділянку замість скандальної

09:40 3 березня 2017 р.

  • 0

Депутати Львівської міськради прийняли на її сесії ухвалу про обмін земельними ділянками.

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради проголосували за додаткову ухвалу про обмін земельними ділянками. Зокрема, земельну ділянку на розі вулиць Варшавської й Соснової місто отримає в обмін на земельну ділянку на вулиці Під Голоском», – повідомили напередодні у Львівській міськраді.

Директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич пояснила: «В першу чергу, ми вносимо зміни до переліку скверів Шевченківського району і земельна ділянка, яка перебуває у районі «Облагропромбуду», буде належати до скверів, що абсолютно відповідають існуючій ситуації, оскільки поруч знаходиться будівля школи. Також ми розриваємо договір оренди з об’єднанням «Львівоблагропромбуду», зобов’язуємо їх звільнити земельну ділянку і, як мінімум, привести її до попереднього стану».

Чиновник також зазначила: «На заміну ми надаємо їм дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку на вулиці Під Голоском. Це перша ухвала для того, щоб довершити процес вилучення ділянки для суспільних потреб. Нам необхідно буде ще раз повторно звернутися на сесію міської ради. Це питання поставить крапку у затяжному конфлікті між мешканцями будинку і забудовником».

У міськраді уточнили: «Земельна ділянка на вулиці Під Голоском буде надана Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об'єднанню по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» в обмін на земельну ділянку на розі вулиць Варшавської й Соснової, яка перебувала в оренді у «Львівоблагропромбуд, котре розпочало там будівництво багатоквартирного будинку. «Львівоблагропромбуд зобов’язується припинити будь-які будівельні роботи в межах земельної ділянки площею 0,3467 га на розі вулиць Варшавської й Соснової, і після прийняття Львівською міською радою ухвали про затвердження «Львівоблагропромбуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском (навпроти будинку №19), ділянка №3, зарити котлован в межах земельної ділянки на розі вулиць Варшавської й Соснової, здійснити благоустрій на вказаній ділянці та повернути місту цю земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому надавалась в оренду».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «8 грудня 2016 року виконавчий комітет Львівської міської ради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Однак забудовник подав до суду на міську раду, оскільки вважав, що має всі необхідні документи для зведення багатоповерхівки. Забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів. Також мешканці даного району неодноразово протестували проти зведення будинку на розі вулиць Варшавської й Соснової та знесли там паркан навколо буд майданчику».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Голова ЛОДА попередив про можливість повного обмеження в’їзду-виїзду з територій, де вирує Covid-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу