«Львівгаз» повернуть у державну власність?

11:05 25 березня 2014 р.

Сьогодні зранку працівники «Львівгазу» провели мітинг на території підприємства з вимогою покращити умови праці, підняти заробітну платню та налагодити діалог керівництва з працівниками. На запрошення працівників до акції доєднались представники «Правого сектору», інформує прес-служба "Правого сектору".

На мітинг вийшло близько 300 працівників підприємства.

«За нашою інформацією, дирекція отримує зарплати від 80 до 120 тисяч гривень на місяць, а простий працівник – 1400-2000, - розповів слюсар підприємства. – За запізнення на дві хвилини нам дають штраф 100 гривень, а за перепрацювання по 3 години - жодних надбавок і премій. Нещодавно водіям заявили, що вони мають за свої гроші купити в кожне авто по 100 літрів солярки. Бо, нібито, багато розкрадають, хоча довести це ніхто не може. Раніше у водіїв була маленька кімната відпочинку, де між виїздами ми могли поговорити й посидіти на дивані, тепер її ліквідували й відпочивати маємо на лавках у роздягальні. Хіба це нормальні умови праці?».
На зустріч з працівниками прийшов політичний референт «Правого сектору» Віталій Сергатюк.

«Система у нас ще лишилась стара, але люди уже інші, - заявив політичний референт «Правого сектору» Віталій Сергатюк. – І керівництво має зрозуміти, що не буде більше пригноблювати український народ на його землі. Працівники мають мати гідні зарплати і умови праці. Ми вам радимо створювати терміново страйковий комітет і виставляти свої умови. "Правий сектор" завжди радо Вам допоможе у вирішенні проблем. Ми і надалі будемо стежити за ситуацією й підтримувати працівників. Ми всі знаємо, яким чином це підприємство було приватизоване, і якщо керівники не підуть на зустріч працівникам, то ми піднімемо питання про спосіб його приватизації й повернення у державну власність».

Нагадаємо, "Лвівгаз" належить компанії "Газтек", яку контролює Дмитро Фірташ.

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу