Клієнти заборгували «Львівгаз збуту» 1,5 млрд. гривень

18:15 3 жовтня 2019 р.

Побутові споживачі блакитного палива боргують ТзОВ «Львівгаз збут» 1,5 млрд. гривень – на 13% більше, аніж торік. Найбільші суми заборгованості – у Львові.

Від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області. Адже коштами, котрі отримує «Львівгаз збут», компанія розраховується з гуртовим постачальником НАК "Нафтогаз України" та іншими учасниками ринку.

«Ми наполегливо просимо наших клієнтів розрахуватися за спожитий газ, для того, аби  не мати проблем із газопостачанням напередодні початку нового опалювального сезону. Наразі найбільше боргують споживачі газу Львова  - 687 млн грн., Стрийського – 220 млн грн та Перемишлянського районів – 209 млн грн. У разі необхідності, пропонуємо боржникам укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. Лише в такому випадку, коли оплата буде здійснюватися частинами, наші клієнти зможуть уникнути відключення від газопостачання», - наголошує Павло Майк, директор ТОВ «Львівгаз збут».

Можливість оформити договір реструктуризації  –  це пропозиція взаєморозуміння та співпраці між клієнтами і газопостачальною організацією, яка дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ. Окрім того, маючи договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.  

Для того, аби укласти договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ "Львівгаз збут" і надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача і членів його сім’ї.

Від початку року газопостачання було припинено 6205 споживачам Львівської області. Їх сума заборгованості перед ТОВ «Львівгаз збут» становила 58,8 млн. грн. Тож компанія у своєму прес-релізі для ЗМІ закликає споживачів не зволікати із розрахунками за блакитне паливо.

До теми

13:00 1 серпня 2021 р.

Добротвірська ТЕС підтримуватиме частоту 50 Гц в ОЕС України

НЕК «Укренерго» видала Добротвірській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг (ДП) та внесла станцію в Реєстр одиниць надання ДП.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу