«Львівгаз» відкрив повний доступ до особових рахунків

11:48 18 листопада 2015 р.


Фото: zik.ua

Для споживачів запрацював «особистий кабінет».

«ПАТ «Львівгаз» відкрив споживачам повний доступ до даних особових рахунків. Із 17 листопада на сайті 104.ua запрацював новий сервіс компанії – «особистий кабінет». З його допомогою можна в максимально зручний спосіб керувати даними свого особового рахунку, зокрема – такими, як оплата за газ та покази лічильника, а також стежити за іншими змінами, які відбуваються у рахунку користувача та повністю контролювати їх. », – повідомила сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову» фахівець зі зв’язків із громадськістю «ПАТ «Львівгаз» Оксана Горак, яка також поінформувала:

«Скористатися «особистим кабінетом» можуть усі споживачі регіону – від населення, до представників приватних підприємств на ім'я яких відкрито особовий рахунок. Використання такого сервісу дає можливість у будь-який зручний час здійснити оплату, подати, а також звірити покази свого лічильника. Найважливіше, що користувачам «Особистого кабінету» повністю відкриті усі дані за їхнім рахунком. Вони можуть переглядати історію з датами оплат та подачі показань лічильника, дізнатися про свій поточний тариф та баланс.

Якщо ж у споживача виникнуть запитання, він має можливість одразу, в режимі онлайн, звернутися до фахівця компанії, написати скаргу чи записатися до керівництва на прийом. Голова правління ПАТ «Львівгаз» Володимир розповів Зленко: «Зізбільшенням ціни на газ до нас почало звертатися багато споживачів з питаннями нарахувань. Деякі з них навіть думали, що їм навмисно щось «докручено» в квитанції. Щоб зняти усі питання та зробити систему нарахування прозорою ми повністю відкрили доступ до абонентської бази через сервіс «особистого кабінету». І тепер кожен споживач має можливість оперативно дізнатися про актуальну ціну та усі дані, які відображені в рахунку». 

Новий сервіс зручний у користуванні, має простий та зрозумілий інтерфейс. Окрім того споживачі можуть легко та швидко пройти у ньому реєстрацію, яка займає всього кілька хвилин. Для цього необхідно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Однак, просимо зауважити, що на сьогодні «особистий кабінет» працює в тестовому режимі. Тому, якщо при реєстрації чи користуванні виникають технічні проблеми, споживачам необхідно звернутися у службу підтримки support@104.ua, або листом безпосередньо із кабінету. З детальною інструкцією реєстрації та використання «особистого кабінету» можна ознайомитися на сайті 104.ua в публікації «Як зареєструватись», або за номерами контакт-центру 032-2907-104; 067-21-77-104». 

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу