«Львівгаз» роз’яснив як платити за спожите у жовтні блакитне паливо

10:30 12 листопада 2015 р.


Фото: zik.ua

За об’єм, спожитий понад 1200 кубічних метрів, споживачу доведеться заплатити повну ціну – 7,188 гривні за один кубометр .

«Кабінет міністрів України Постановою №872 від 30 жовтня 2015 року запровадив новий порядок використання газу за пільговою ціною», – повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову» в ПАТ «Львівгаз», де також поінформували:

«Відтепер для споживачів, які використовують газ для індивідуального опалення або комплексного споживання діятиме ціна 3,6 гривні за кубометр газу на обсяг 1200 кубічних метрів, що будуть спожиті за шість місяців опалювального сезону – з 1 жовтня 2015 до 31 березня 2016 року. Тобто споживачі отримали можливість «переносити» невикористані обсяги газу на наступні місяці. 

За об’єм, спожитий понад 1200 кубічних метрів, споживачу доведеться заплатити повну ціну – 7,188 гривні за один кубометр газу. Наприклад, споживач за шість місяців опалювального періоду використав 1500 кубічних метрів газу, то сума до сплати становитиме 6476,4 гривні: 1200 кубічних метрів х 3,6 гривні = 4320 грн., 300 кубічних метрів х 7,188 гривні = 2156,4 гривні. 

Однак, у зв’язку з тим, що нововведення вступили в дію лише з 4 листопада, нарахування за природний газ, спожитий у жовтні споживачам було здійснено виходячи з пільгової ціни, яка діяла на норму до 200 кубічних метрів на місяць. Якщо, наприклад, сім’я за жовтень використала 250 кубічних метрів газу, то сума до сплати становитиме 1079,4 гривні: 200 кубічних метрів х 3,6 гривні = 720 гривень, 50 кубічних метрів х 7,188 гривні = 359,4 грн. 

За підсумками споживання газу у листопаді таким споживачам буде проведено перерахунок, виходячи з норми 1200 кубічних метрів. на опалювальний період. Перерахунок споживачам буде здійснено автоматично, тому додатково звертатися до газового господарства немає необхідності. Різниця у вартості газу залишиться на особистому рахунку споживача і буде врахована при здійсненні наступних платежів. 

Щоб уникнути непорозумінь при нарахуванні за газ, споживачам необхідно подавати фактичні показники лічильника до газового господарства кожного місяця (30-31 числа) у будь-який зручний для себе спосіб. Детальну інформацію про способи подачі показника лічильника можна дізнатися на офіційному сайті підприємсва lv.104.ua у рубриці «До уваги споживачів».

У випадку виникнення спірних питань щодо обсягу спожитого газу, представник газового господарства здійснює зняття контрольного показника лічильника за підписом споживача.  Для споживачів, які використовують природний газ для приготування їжі або приготування їжі та підігріву води, протягом року продовжує діяти єдина ціна газу – 7,188 гривні за один кубічний метр.

ПАТ «Львівгаз» – найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації. Щороку компанія транспортує приблизно 1,5 мільярдів кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. Завдяки цьому блакитне паливо в регіоні отримують понад 780 тисяч домогосподарств, що становить орієнтовно 74 % від загальної кількості домогосподарств області.

Найбільшими серед них споживачами є ТзОВ «Онур», ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», ПАТ «Львівський холодокомбінат». Їм компанія щомісячно транспортує від 200 до 400 тисяч кубічних метрів природного газу.

ПАТ «Львівгаз» належить до одного із найбільших платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачується понад 160 млн. гривень». 

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу