У «Львівгазі» роз’яснили процедуру нарахування оплати за спожите «блакитне паливо»

12:10 30 листопада 2015 р.


Фото: zgurivka-rda.gov.ua

Створено спеціальний сервіс – «особистий кабінет» на сайті «104.ua», який дає змогу повністю керувати даними особового рахунку.

«ПАТ «Львівгаз» завжди готовий надати публічні роз'яснення щодо процедури нарахування за газ мешканцям Львівської області. Саме для того, аби споживачам було легше зрозуміти увесь процес, компанія створила спеціальний сервіс – «особистий кабінет» на сайті «104.ua», який дає змогу повністю керувати даними особового рахунку – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі ПАТ «Львівгаз» , де також поінформували:

«Нарахування за газ споживачам із лічильниками проводиться на підставі показань їх приладів. Українським законодавством передбачено, що для точного визначення обсягу використаного газу споживачу необхідно щомісяця станом на перше число передавати показання лічильника у газове господарство. Якщо ж дані лічильника відсутні, або передані всередині місяця, обсяги спожитого газу за цей період визначаються розрахунковим методом. 

«Якщо споживач дисципліновано у визначений термін подає показання свого лічильника, то, відповідно, точні обсяги спожитого газу будуть відображені у рахунку. Споживачам, які не подають показань лічильників, обсяг спожитого газу визначається розрахунковим методом», – розповів перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король.

Отож, якщо споживач отримав рахунок в якому вказано розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого газу, це означає, що підприємству вчасно не надані показання його лічильника. В таких випадках компанія передбачила можливість для споживачів вказати показання лічильника та дату їх знятття відривному талоні рахунку.

Ці дані потраплятимуть в автоматизовану програму обліку. Відповідно до фактичних показань лічильника споживачу буде автоматично проводиться перерахунок. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку в наступному місяці.

Для спрощення подачі показань лічильника ПАТ «Львівгаз» запровадив такі канали зв’язку зі споживачами, як «особистий кабінет» на сайті «104.ua», номери телефонів контакт-центру, через емейл та смс-повідомлення. Володимир Король додав: «У рамках роз’яснень щодо нарахувань, ми також готові до тісної співпраці як з правоохоронними органами, так державною адміністрацією. Адже площина проблематики полягає не так у самій процедурі нарахувань, яка визначена законодавтвом та діє уже впродовж шести років, як у високих цінах на газ та низькій платоспроможності наших людей. Тому, сподіваємося, що органи державної влади зі свого боку також долучатья до активного роз’яснення норм законодавства, які визначають процедуру нарахування за газ та порядок дій споживача». 

Нагадаємо, що кошти оплачені споживачами за газ, надходять на рахунки державного банку із спеціальним режимом використання. Лише після рішення державного регулятора галузі вони розподіляються між усіма учасниками ринку.

ПАТ «Львівгаз» отримує свою фіксовану частину коштів за транспортування газу розподільними газопроводами, які зокрема скеровуються на ремонт газових мереж регіону. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 097 900 92 09». 

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу