«Львівелектротранс» ввів в експлуатацію 30 берлінських трамваїв

17:32 12 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Інженери й працівники «Львівелектротрансу» переобладнали станом на середу, 12 червня, усі 30 трамвайних вагонів, котрі були закуплені із Берліна у другій половині 2018 року.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Повністю введені в експлуатацію та курсують на лінії 27 вагонів. Ще три мають уже переобладнану колісну базу, пройшли процедуру сертифікації та виїздили на лінію у режимі обкатки без пасажирів».

Речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар зазначив: «Значна частина із берлінських трамваїв – 11 вагонів – обслуговують трамвайний маршрут №3, який курсує з площі Соборна до аквапарку. Дев’ять працюють на маршруті №6, який курсує із вулиці Миколайчука до ТРЦ «Скриня» (Залізничний вокзал)».

«Згідно з попередньо погодженим графіком, решта – три вагони – з «берлінської» поставки заплановано ввести в щоденну експлуатацію у найближчі дні поточного місяця. За статистикою трамвайні вагони із Берліна, які працюють на модернізованій електронній системі управління вирізняються суттєво меншим рівнем технічних простоїв та кількості поломок, які трапляються на лінії», – поінформував також Іван Бондар.

«Вони забезпечують значно вищий рівень комфорту проїзду для пасажирів і значно легші умови праці для водіїв. Разом з тим «берлінські» трамваї є більш енергоощадними та споживають у рази менше електроенергії у порівнянні із старим рухомим складом, що перебуває в експлуатації трамвайного депо міста», – розповів також речник «Львівелектротрансу».

dailylviv.com

До теми

10:43 29 червня 2022 р.

Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» придбало програмне забезпечення для автоматизованої системи оплати послуг паркування за 5,6 млн грн ТОВ «ЮНІП Україна». Угоду було укладено за переговорною процедурою, оскільки програма є інтелектуальною власністю підприємства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу