«Львівелектротранс» повернув на маршрути відремонтовані тролейбуси

12:10 12 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На завершальному етапі капітально-відновлюваних робіт перебуває трамвайний вагон, який виїде на маршрут уже на початку серпня.

У Львівській міськраді повідомили в середу: «На початку липня «Львівелектротранс» випустив на лінію ще два відремонтовані тролейбуси. Одна з машин, «Skoda 14Tr», пройшла повний капітально-відновлювальний ремонт, а також середній ремонт проведено у моделі «ЛАЗ Е183 Д1» 2006 року випуску».

У ЛМР також конкретизували: «Завдяки повній модернізації у тролейбусі 578 модель «Skoda 14Tr» відремонтовано крісла, замінено підлогу, встановлено тоновані панорамні шиби, що відповідають сучасним стандартам. Також відновлено та пофарбовано поруччя, вмонтовано світлодіодні лампи для рівномірного освітлення салону, прокладено системи обігріву салону, модифіковано форму кабіни водія, здійснено обшивку кузова спеціальним довговічним алюмо-композитним матеріалом. Додатково у передній боковій та задній частині вагону розміщено три електронні вказівники маршрутів. Бюджет ремонту та відновлення одного тролейбуса становить близько 650 тисяч гривень».

Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю «Львівелектротрансу» Іван Бондар повідомив також: «На завершальному етапі капітально-відновлюваних робіт перебуває трамвайний вагон 1036, який виїде на маршрут уже на початку серпня. Це вже буде п’ятий трамвайний вагон, капітальне відновлення якого проведено за проектом та на базі ЛКП «Львівелектротранс».

Про це поінформували сьогодні, 12 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували фоторепортаж із тролейбусного депо.

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу