«Львівелектротранс» оголосив тендер на електрообладнання

10:45 21 серпня 2017 р.

У міськраді запевнили, що в «Львівелектротрансі» триває пілотний проект із капітального відновлення і модернізації рухомого складу.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 21 серпня: ««Львівелектротранc» через систему публічних закупівель «ProZorro» оголосив у рамках продовження реалізації пілотного проекту модернізації чеських трамвайних вагонів тендер на сучасне електрообладнання для модернізації трамвайних вагонів «Tatra KT4S».

Заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» із постачання Ігор Дунько конкретизував: «У цій закупівлі є два лоти: силове електрообладнання для керування тяговими електродвигунами трамвая та статичний перетворювач для живлення низьковольтних кіл трамвайного вагона. Перед тим, як ми оголосили тендер, технічна служба та директор «Львівелектротранс» Михайло Сидорович провели кілька зустрічей із провідними виробниками електроообладнання для модернізації трамваїв із України, Польщі, Чехії та Молдови. На основі цих технічних нарад і було сформовано технічне завдання на електрообладнання для модернізації».

Натомість заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» Олексій Зварич запевнив:. «Сучасне електрообладнання дасть нам можливість підвищити надійність трамвайного вагона і зменшити споживання електрики, що у час зростання ціни на неї є дуже важливим. Ми зробили підрахунки і побачили, що кожний модернізований трамвай із новим електричним обладнанням буде економити нам біля 100 тисяч гривень щорічно». 

Про це повідомили сьогодні, 21 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «В «Львівелектротрансі» триває пілотний проект із капітального відновлення і модернізації рухомого складу. Вже відновлено 10 одиниць рухомого складу – п’ять трамваїв і п’ять тролейбусів. Наразі у ЛКП «Львівелектротранс» працюють над капітальним відновленням одного трамвая і двох тролейбусів. Окрім того, проводяться планові ремонти трамваїв і тролейбусів. Посилання на тендер –https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-09-000738-c»

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу