Львів стане міжнародним центром велоіндустрії

12:30 20 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

27 вересня стартує «Lviv Bike Expo Forum», під час якого можна буде познайомитись і протестувати найсвіжіші новинки велоіндустрії та подискутувати на вело тематику.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 20 серпня: «Восени Львів стане міжнародним центром вело індустрії – 27 вересня стартує «Lviv Bike Expo Forum», під час якого можна буде познайомитись і протестувати найсвіжіші новинки велоіндустрії та подискутувати на вело тематику. Це масштабний триденний захід, який об’єднає виробників та дистриб’юторів велосипедів і аксесуарів, а також велолюбителів з Польщі, Чехії, Італії та України».

Організатори форуму розповіли: «З упевненістю можна сказати, що Львову бракувало такої події і такі фактори як: збільшення кількості велолюбителів, ріст попиту на велосипеди, стрімкий розвиток інфраструктури для двохколісного транспорту та популяризація велосипедного спорту лише підсилить необхідність проведення заходу. Ми також впевнені, що це ще один крок до популяризації велосипеду і об’єднання велоспільнот міста».

«Lviv Bike Expo Forum» відбудеться з 27 до 29 вересня у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» на вулиці Щирецькі, 36. Детальна програма та новини доступні за посиланнями на сайті ЛМР», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу