Львів сполучатимуть із Винниками 12 великих автобусів

09:28 21 листопада 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: tvoemisto.tv

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, з понеділка, 26 листопада, маршруті №29, який сполучає залізничний вокзал Львова й Винники, курсуватимуть великі автобуси.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий розповів: «Коли ми говорили про важливість закупівлі 150 додаткових автобусів для Львова, то найперше мова йшла про необхідність їх закупівлі для залучення в роботу на проблемних напрямках. Це мікрорайони Львова, у яких не курсує електротранспорт. Сюди відносяться мікрорайон Рясне, Винники, Брюховичі й Рудне. Зараз у нас з’являється ресурс для того, щоб підсилювати ці напрямки».

«Зокрема, великі автобуси вже курсують на маршруті №49а, у мікрорайон Рясне, великі автобуси курсують на маршруті №5а у Винниках. З понеділка великими автобусами буде підсилено ще й маршрут №29. Також управління транспорту ЛМР працює в робочій групі над рішенням по підсиленню транспорту для Рудного й Брюховичів», – зазначив Андрій Білий.

Натомість директор АТП-1 Орест Хамула повідомив: «Наше підприємство виграло конкурс на обслуговування маршруту №29. Із понеділка, 26 листопада, на цьому маршруті курсуватиме 12 великих, низькопідлогових автобусів. Зараз на маршруті курсує 12 малих автобусів».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу