Львів придбав нову снігоприбиральну техніку

11:22 13 листопада 2013 р.


Фото: tochka.net

Для цього з міського бюджету виділили 18 млн. 821 тисячу грн.

Про це повідомляє сьогодні, 13 листопада, прес-служба міської ради. За інформацією відділу благоустрою управління інженерного господарства ЛМР, Львів закупив 35 одиниць нової снігоприбиральної техніку та два обладнання. Для цього з міського бюджету виділили 18 млн. 821 тис. грн.

За словами начальника відділу благоустрою Валерія Самойленка, сім одиниць техніки, серед яких чотири екскаватори-навантажувачі та три міні-навантажувачі, уже передані шляхово-ремонтним підприємствам Личаківського, Галицького, Шевченківського та Залізничного районів. Цього тижня ШРП передадуть ще 11 тракторів та один багатофункціональний комунальний автомобіль. Окрім нової техніки, до прибирання міста в зимовий період ШРП залучатимуть ще 120 одиниць техніки, що перебуває на балансі комунальних підприємств.

dailylviv.com

До теми

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

15:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині понад 300 тисяч помешкань можуть залишитись без газу: почнуть з 2630 боржників

ТОВ «Львівгаз збут» погрожує відімкнути газопостачання тим побутовим споживачам, які не оплачують за газ упродовж двох місяців і більше. Оператору ГРМ уже передали доручення на припинення газопостачання в помешканнях 2630 боржників

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу