Львів презентували на міжнародному форумі співпраці

12:31 12 вересня 2013 р.

Причому представляли не тільки туристичний потенціал міста

7 та 8 вересня Львів було представлено на міжнародній конференції «Альпійсько-Карпатський Форум Співпраці» в Республіці Польща. А конкретніше - в місті Ряшеві, тамтешня назва якого - Жешув.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, вже вдруге ряшівський форум організувала Асоціація «Карпатський Єврорегіон Польща» - в рамках «Альпійсько-Карпатського мосту співпраці» й за підтримки швейцарського гранту «Швейцарський Внесок» для розширення Європейського Союзу. А цьогоріч - під гаслом «Карпатська економіка – енергія гір».

Відтак його метою було представлення економічного потенціалу Карпатського регіону. А особливо важлива частина форуму була присвячена Карпатському бренду, що асоціюється з туризмом і є важливим елементом «гірської енергії».

Натомість основним заходом Форуму був «Міжнародний Карпатський Ярмарок» – великий торгово-виставковий захід, на якому представляли свої пропозиції та можливості різні європейські країни. А передусім – карпатські та альпійські. Тож ярмарок охопив такі сфери, як туризм, «чиста» енергія на відновлюваних і традиційних джерелах, потенціал міст, традиційна і екологічна продукція.

Туристичний потенціал Львова представили на ньому відділ міжнародної співпраці його міської ради , а також управління туризму, ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» й Львівська майстерня шоколаду. Окрім того, гості ярмарку мали можливість придбати на стенді Львова вироби ручної роботи від львівських майстрів. Одна з яких, майстриня – Тетяна Перетятко, протягом двох днів Форуму, проводила майстер-клас з виготовлення жіночих аксесуарів за допомогою техніки валяння вовни.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу