ЛОДА запрошує компанії приєднатися до пакту

16:24 1 березня 2017 р.

  • 0


Фото: csr-ukraine.org

В облдержадміністрації наголосили, що підписанти Українського пакту заради молоді сприяють обміну кращими практиками співпраці бізнесу та освітніх закладів, спільно працюють над визначенням потреб у знаннях та навичках молоді, а також розробляють нові довгострокові програми та запроваджують програми навчання «soft-skills».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 березня: «Компанії Львівської області запрошують приєднатись до підписання  Українського пакту заради молоді  2020 – документу, який має на меті побороти проблему безробіття молоді та пропонує високоякісне стажування. Підписанти пакту сприяють обміну кращими практиками співпраці бізнесу та освітніх закладів, спільно працюють над визначенням потреб у знаннях та навичках молоді, а також розробляють нові довгострокові програми та запроваджують програми навчання «soft-skills».

У повідомленні ЛОДА також зазначено: «Львівська облдержадміністрація разом з іншими небайдужими компаніями Львівщини приєднались до пакту у 2016 році. Якщо Ви зацікавленні у підписанні Пакту, заповніть аплікаційну форму та надішліть на електронну адресу td@csr-ukraine.org».

«Попередня дата підписання пакту – 22 березня о 12:00-12:30 у Палаці Потоцьких в рамках ІІІ Міжнародної конференції «Соціальна – «Соціальна відповідальність бізнесу». Детальніше про конференцію – за посиланням. Детальна інформація про пакт – за ще одним посиланням. Контактна особа – Софія (телефон: 0685121268)», – повідомили також сьогодні, 1 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка