ЛОДА запевняє, що цьогоріч в економіку Львівщини залучено $75 млн. іноземних інвестицій

16:52 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це, як повідомила сьогодні, 10 жовтня, прес-служба облдержадміністрації, інформував директор її департаменту економічного розвитку, інвестицій та промисловості Денис Шмигаль.

За його даними, найбільше іноземні інвестори вкладають кошти у сільське господарство та у сферу енергозбереження. «Невдовзі на території Сколівського, Старосамбірського та Турківського районів запрацює потужна Смеричанська вітрова електростанція. Лише цей проект дасть можливість залучити в економіку області близько 100 млн. доларів інвестицій впродовж наступних 1,5 року», – конкретизував зокрема Денис Шмигаль.

Запевнив також, що іноземні компанії зацікавились пропозицією ЛОДА щодо будівництва комплексу мережевих готелів поблизу Яворівського озера. І що завтра на Львівщині стартує ХІІІ Міжнародний Економічний Форум, на якому заплановано підписання важливих угод. 

Однак, як інформував «Щоденний Львів», голова Львівської обласної державної адміністрації Юрій Шемчук зайняв друге місце з кінця в рейтингу, складеному Кабінетом Міністрів України, «забезпечивши» відставання регіону саме за економічними показниками. Тому одне з двох – або їх недооцінюють в уряді, або переоцінюють в ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу