ЛОДА реалізуватиме ініціативу «Львівський промисловий ХАБ»

16:00 6 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації розробили ініціативу «Львівський промисловий ХАБ», у якому вирішили поєднати зусилля промислових підприємств, закладів професійно-технічної освіти та наукових закладів.

Про це, як повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. Він також конкретизував: «З 2016 року ми взяли курс на поновлення наших промислових можливостей, розвиток промислового потенціалу. У нас є непогані результати – у 2017 році ми закінчили рік з позначкою +6% по індексу промислового виробництва, а це означає, що промисловість зростає. Уже станом на сьогодні індекс промислового виробництва у 2018 році складає 4,8%. Усе це зумовлює подальшу роботу стосовно розвитку промислових підприємств, їхньої правильної структуризації, формування нових механізмів і підходів».

Роман Филипів доповнив: «У процесі розробки ми звертали увагу та те проблемне питання, яке є актуальним як для нашої держави, так і для в цілому України – це забезпеченість промислових підприємств робітничими кадрами. В області ми зберегли мережу закладів професійно-технічної освіти. Разом із тим ми повинні переходити на взаємодію промислових підприємств з закладами професійно-технічної освіти. Це перше завдання, яке ми перед собою ставили, розробляючи цю ініціативу».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів також запевнив: «Об’єднання зусиль надасть можливість бути більш конкурентоспроможними і при виході на зовнішні ринки, і при налагодженні ініціативи «Львівський промисловий ХАБ» . У першу чергу йдеться про створення кластерів промислових підприємств у галузевому розрізі. Сьогодні ми на фінішній прямій із створення восьми.

Більше подробиць – на сайті ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу