ЛМР запрошує львів’ян взяти участь у громадських слуханнях щодо бюджету розвитку міста

15:37 20 лютого 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», в прес-службі міськради, у вівторок о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР відбудуться громадські слухання щодо бюджету розвитку міста Львова на 2015 рік.

У прес-службі міськради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що у вівторок о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР відбудуться громадські слухання щодо бюджету розвитку міста Львова на 2015 рік. У повідомленні також конкретизують:

«Усіх охочих запрошують долучитись до обговорень. А в департаменті фінансової політики зазначають: «Бюджет міста приймається у два етапи – загальний фонд, і окремо бюджет розвитку. У вівторок розглядатимемо показники бюджету розвитку, які мають бути винесені на розгляд сесії міської ради. Саме у бюджеті розвитку закладаються основні показники фінансування ремонтних, будівельних та інших робіт, які місто планує проводити у 2015 році. Відтак, перед його прийняттям важливим є проведення громадських слухань». 

Так, під час громадських слухань директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич представить детальнішу презентацію основних показників. Опісля відбудеться обговорення. 

Нагадаємо, 13 лютого виконавчий комітет ЛМР погодив пропозиції щодо переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. Ознайомитись з переліком об’єктів можна тут: http://city-adm.lviv.ua/portal-news/economy/223060-vykonavchyi-komitet-pohodyv-propozytsii-shchodo-biudzhetu-rozvytku-na-2015-rik».

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу